Witamy na stronie Jawor Mogilno Żnin
Mogilno: +48 52 318 02 42
Żnin: +48 52 303 14 13


O FIRMIE JAWOR

shadow

Jawor Mogilno

Dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszej strony, chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą ofertę handlową dotyczącą pełnego zakresu asortymentu materiałów do wykończenia wnętrz. Istniejemy na rynku od 1998 roku. Przez ten okres zdobyliśmy doświadczenie, którym chętnie podzielimy się z naszymi Klientami. Oferujemy Państwu szeroką gamę produktów o najwyższej jakości. Zapewniamy Państwu najlepsze ceny, najlepszy materiał i najkrótszy czas oczekiwania.

Jawor Żnin

Ciągłe powiększanie asortymentu spowodowało konieczność wybudowania nowej hali ekspozycyjno - sprzedażowej. Daje to łączną powierzchnię ok. 1500 metrów kwadratowych co powoduje, że staliśmy się największą taką firmą na Pałukach. Nasz cel to kompleksowe zaspokajanie potrzeb klienta, gdzie w jednym miejscu można kupić wszystko co niezbędne do budowy lub remontu.


Współpracujemy z wieloma producentami i oferujemy bardzo szeroki asortyment produktów. W swojej działalności staramy się, pogodzić dwie trudne, ale możliwe cechy; jakość i niską cenę.

Stworzyliśmy naszą firmę z myślą o klientach, dla których bardzo istotna jest jakość oraz przystępna cena, a naszym głównym zadaniem jest dobro i zadowolenie Klienta, a co za tym idzie - satysfakcja dla naszych pracowników oraz właścicieli firmy. Nasza firma ciągle rozwija się i doskonali, skupiamy się na zapewnieniu jak najszerszego asortymentu oraz maksymalnego komfortu wyboru.

Zróżnicowane potrzeby naszych klientów realizujemy dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z nich. Naszą ambicją jest zagwarantowanie profesjonalnej obsługi. W ten sposób osiągamy nasz podstawowy cel: zaufanie i lojalność klientów.

Zapraszamy do współpracy!

Właściciele oraz pracownicy P.H.U.Jawor

Współpraca